naar inhoud

Samenstelling Cultuur- en erfgoedraad

  • Carlos Croene

    • voorzitter

    Nijverheidstraat 1
    8730 Beernem

    gsm0497/33 66 67
    tel.050/78 88 08
    carlos.croene@telenet.be Vcard

    Heemkring Bos & Beverveld vzw

  • Geertje Lanckriet

    • ondervoorzitter

    Wellingstraat 140
    8730 Beernem

    gsm0473/26 08 21
    geertjelanckriet@hotmail.com Vcard

    Unizo Beernem-St-Joris vzw

  • Wannes Daveloose

    • Penningmeester

    Langendonkstraat 12
    8730 Beernem

    gsm0484/84 32 97
    wannes84@hotmail.com Vcard

    Curieus

  • Patricia Waerniers

    • Schepen

    Patricia Waerniers

    Kasteeldreef 19

    gsm0473 88 24 02
    patricia.waerniers@beernem.be Vcard

    CD&V

  • Conny Lambert

    • cultuurbeleidscoördinator

    Conny Lambert

    C. Marichalstraat 5
    8730 Beernem

    gsm0497/52 81 08
    tel.050/79 99 00
    conny.lambert@beernem.be Vcard
  • Thomas Allemeersch

    • lid dagelijks bestuur

    Puipaert 9
    8730 Beernem

    Vcard

    Deskundige erfgoed

  • Jacqueline Creytens

    • lid dagelijks bestuur

    H. d’Ydewallestraat 2 bus 201
    8730 Beernem

    tel.050/78 96 88
    jacqueline.creytens@telenet.be Vcard
    Davidsfonds Beernem-St-Joris
  • Marino D'hondt

    • lid dagelijks bestuur

    Galgeveld 22
    8730 Sint-Joris

    marinodhondt@telenet.be Vcard

    Cultuurhistorische Kring Sint-Joris

  • Geert Gruyaert

    • lid dagelijks bestuur

    Essenstraat 6
    8730 Beernem

    Vcard

    Deskundige erfgoed

  • Serge Piret

    • lid dagelijks bestuur

    Waterstraat 62
    8730 Beernem

    gsm0494 31 32 07
    serge_piret@skynet.be Vcard

    Wonnebronne

  • Walter Vanbaelenberghe

    • lid dagelijks bestuur

    Burg. Claeysstraat 10
    8730 Beernem

    tel.050/78 07 83
    walter.vanbaelenberghe@gmail.com Vcard

    KWB Beernem

  • Emilie Vanfleteren

    • lid dagelijks bestuur

    Hoornstraat 45
    8730 Beernem

    Vcard

    Deskundige erfgoed

  • Goran Vanneste

    • lid dagelijks bestuur

    Beernemstraat 8
    8730 Oedelem

    gsm0472/98 75 03
    goran232@hotmail.com Vcard

    Deskundige cultuur

  • Lisa Vannevel

    • lid dagelijks bestuur

    Beernemstraat 8
    8730 Oedelem

    lisa.van.nevel@hotmail.com Vcard

    Deskundige cultuur

  • Lieve Verfaillie

    • lid dagelijks bestuur

    Sint-Jorisstraat 41
    8730 Beernem

    gsm0486/11 50 39
    lieveverfaillie@gmail.com Vcard

    Werkgroep  Vluchtelingen en Kansarmen