Samenstelling College / vast bureau

  • Jos Sypré

    • Burgemeester

    • Veiligheid
      Burgerzaken
      Communicatie en ict
      Feestelijkheden/plechtigheden            
      Personeelszaken
      Kerkenbeleid en kerkbesturen
      Mobiliteit

    Burgemeester Jos Sypré

    Vullaertstraat 38

    gsm0474 30 78 26
    tel.050 79 04 34
    burgemeester@beernem.be Vcard

    CD&V

  • Patricia Waerniers

    • Eerste Schepen

    • Financiën
      Cultuur
      Bibliotheek
      Sport
      Kermissen
      Erfgoedbeleid
      Begraafbeleid

    Patricia Waerniers

    Kasteeldreef 19

    gsm0473 88 24 02
    patricia.waerniers@beernem.be Vcard

    CD&V

  • Jan Vanassche

    • Tweede Schepen

    • Ruimtelijke ordening
      Omgevingsvergunningen voor particulieren
      Ruimtelijke planning, dorpsontwikkeling, wonen, huisvesting, De Woonwinkel
      Milieu, natuur, dierenwelzijn, duurzaamheid, klimaat en energie
      Groenbeheer
      Toerisme
      Landinrichting

    jan Vanassche

    Lattenklieversstraat 64

    gsm0496 56 61 21
    jan.vanassche@beernem.be Vcard

    Groen

  • Claudio Saelens

    • Derde Schepen

    • Omgevingsvergunningen voor landbouw en bedrijven
      Openbare werken
      Technische dienst
      Nutsvoorzieningen, rioleringen, integraal waterbeleid
      Landbouw
      Grondbeleid
      Senioren

    Claudio Saelens

    Maria Aaltersteenweg 32

    gsm0496 70 44 60
    claudio.saelens@beernem.be Vcard

    CD&V

  • Ruben Strobbe

    • Vierde Schepen

    • Jeugd
      Ondernemen, lokale economie
      Onderwijs
      Beheer patrimonium
      Recyclagepark en afvalbeleid

    Ruben Strobbe

    Stationsstraat 29

    gsm0478 96 08 24
    ruben.strobbe@beernem.be Vcard

    CD&V

  • Vicky Reynaert

    • Vijfde Schepen

    • Sociaal beleid, armoedebestrijding
      Sociale tewerkstelling
      Inclusie
      Noord-Zuidbeleid
      Huis van het Kind
      Gezinsbeleid
      Volksgezondheid

    Vicky Reynaert

    Wellingstraat 82

    gsm0498 75 67 39
    vicky.reynaert@beernem.be Vcard

    sp.a

  • Els Declerck

    • Algemeen directeur

    Els Declerck

    Bloemendalestraat 112
    8730 Beernem

    tel.050 28 91 46
    els.declerck@beernem.be Vcard