naar inhoud

Samenstelling College van burgemeester en schepenen

  • Johan De Rycke

    • Burgemeester

    • Burgerzaken
      Communicatie
      Feestelijkheden/plechtigheden            
      Personeelszaken
      Politie/brandweer

    Burgemeester Johan De Rycke

    Kerkhofdreef-Zuid 9
    8730 Beernem

    gsm0498/52 52 67
    tel.050/28 91 47
    burgemeester@beernem.be Vcard

    CD&V

    Zitdag in het gemeentehuis: elke dinsdag van 16.30 tot 17.30 u of op afspraak. Je kan een afspraak maken via de kabinetsmedewerker op het nummer 050 28 91 47 of via burgemeester@beernem.be.

  • Gijs Degrande

    • Eerste Schepen

    • Cultuur/bibliotheek
      Jeugd
      Nutsvoorzieningen
      Openbare werken/groen/begraafplaatsen

    Gijs Degrande

    Bruggestraat 52
    8730 Oedelem

    gsm0473/55 72 90
    gijs.degrande@beernem.be Vcard

    N-VA

  • Jos Sypré

    • Tweede Schepen

    • Gezinsbeleid
      Informatica
      Landinrichting/grondbeleid/patrimonium
      Mobiliteit/verkeer/openbaar vervoer
      Ontwikkelingssamenwerking
      Sport  
      Senioren

    Jos Sypré

    Vullaertstraat 38
    8730 Oedelem

    gsm0474/30 78 26
    tel.050/79 04 34
    jos.sypre@beernem.be Vcard

    CD&V

  • Barbara Vandenbrande

    • Derde Schepen

    • Erfgoed/Monumentenzorg
      Kinderopvang
      Lokale economie/Middenstand
      Toerisme

    Barbara Vandenbrande

    Kauter 19
    8730 Sint-Joris

    gsm0473/60 27 85
    tel.050/78 88 97
    barbara.vandenbrande@beernem.be Vcard

    N-VA

  • Claudio Saelens

    • Vierde Schepen

    • Ruimtelijke ordening
      wonen en huisvesting
      Integraal waterbeleid
      Landbouw
      Milieu

    Claudio Saelens

    Maria Aaltersteenweg 13b
    8730 Sint-Joris

    gsm0496/ 70 44 60
    tel.050/68 56 93
    claudio.saelens@beernem.be Vcard

    CD&V

  • Jef Vansteenhuyse

    • Vijfde Schepen

    • Containerpark/Afvalverwerking
      Financiën/Begroting
      Kerkfabrieken
      Onderwijs

    Jef Vansteenhuyse

    Tinhoutstraat 73
    8730 Oedelem

    tel.050/78 17 58
    jef.vansteenhuyse@beernem.be Vcard

    N-VA

  • Ruben Strobbe

    • Zesde Schepen

    • OCMW
      Sociale zaken/tewerkstelling
      Volksgezondheid

    Ruben Strobbe

    Stationsstraat 29
    8730 Beernem

    gsm0478/96 08 24
    ruben.strobbe@beernem.be Vcard

    Voorzitter OCMW-Sociaal Huis
    CD&V

  • Jan Claeys

    • Secretaris

    Jan Claeys

    Bloemendalestraat 112
    8730 Beernem

    tel.050/28 91 46
    fax050/79 04 63
    secretaris@beernem.be Vcard